+420 604 767 067

O nás

Jsme firma, která pomáhá podnikatelům, aby se lépe prezentovali a byli vidět. To je princip reklamy. Každý ví, že ani dobré zboží či služby se samy neprodají, to musí udělat až reklama. Své aktivity v oboru reklamy jsme rozšířili i na vozový park, protože automobil je ideální nosič reklamy. Vyjde vás levněji než reklama v tisku či televizi. A naším místem je Ostrava a Moravskoslezský kraj a jsme na to patřičně hrdí.

Polepauto.cz chce být vaším partnerem v případě, že zvolíte polepy aut, tónování autoskel či lakování ALU kol Ostrava.

Polepy aut jsou bezesporu afektivní reklamou, ale také novou službou pro zvýšení originality či ochrany vozu. Určitě jste už viděli nějakou reklamu na automobilu či veřejném dopravním prostředku. Takovou reklamu můžete mít i vy. Stačí, když budete chtít. O ostatní – od návrhu až po polepy se postaráme sami.

Tónování skel šlo ruku v ruce s polepy aut Ostrava. Každý ve voze chce mít určité soukromí a tomu pomáhají tónovací fólie. Není to jen okrasa, ale i způsob, jak zvýšit ve voze komfort a soustředění řidiče.

A když jsme se ve městě Ostrava pustili do polepů aut a tónování skel, logicky jsme přibrali i lakování ALU kol. Jestliže už máte fólii s grafikou na celém voze, stejně jako na zadních sklech i zrcátkách, pak už vám zbyde jenom disk kola. Měl by být jiný? Ne, dáme ho do stejné barvy nebo dekoru. Pak je umělecké dílo hotové.

Vyberte si polepy aut Ostrava, tónování skel Ostrava a lakování ALU kol Ostrava. Jsme profesionálové a své práci rozumíme. Používáme fólie osvědčených značek od známých výrobců – KPMF, AVERY, HEXIS, MacTAc.

Nezávazná poptávka